WT Sporcu Lisans İşlemleri

Uluslararası şampiyonalara, turnuvalara ve uluslararası kurslara katılacak kişilerden ilk kez WT lisansı çıkaracaklar ile WT lisansını yenileyecekler için WT Lisans ücreti : 40,00 $ (Dolar)

Daha Önce WT Lisansı Çıkaranlar İçin:

Kişinin TUR- ile başlayan WT Lisans numarasını dekontun açıklama kısmına yazarak wtlisans@taekwondo.org.tr e-posta adresine dekontu göndermesi gerekmektedir. Sporcunun isim ve güncel kulüp bilgisi de mail de belirtilmelidir.

İlk Kez WT Lisansı Çıkaracaklar İçin:

Aşağıdaki belgeleri wtlisans@taekwondo.org.tr e-posta adresine gönderilmesi gerekmektedir.

– Dekontun aslı (Açıklama kısmına İsim Soyisim ve TC Kimlik numarası yazması yeterlidir.)
– Bir fotoğraf,
– Kimlik fotokopisi
– Kişisel mail adresi (Herkes için ayrı mail adresi olacaktır. Aksi takdirde sistem lisansın kaydına müsaade etmeyecektir.)
-Kişinin güncel kulüp bilgisi

WT Lisansı için Gerekli Şartlar:

-Türk vatandaşı olmak
-Federasyon Güncel Sporcu Lisansına Sahip Olmak
-10 Yaş ve Üzeri Olmak
-En Az 1.Gıp Kuşak(Kırmızı Siyah) sahibi olmak

ÖDEME

Federasyonumuz DOLAR IBAN numarası olan TR79 0006 2000 7110 0009 0853 23 – Amerikan Doları (USD) nolu hesabına yapılacaktır. 

TL ile ödeme kabul edilmeyecektir.

ÖNEMLİ BİLGİLER

WT lisansı sadece Türk vatandaşlarına çıkartılmaktadır. Türkiye’de oturum izni olsa bile WT lisans çıkarmak isteyenler vatandaşı olduğu ülkeyle irtibata geçmesi gerekmektedir. (Oturma izni olan ve 99 ile başlayan geçici kimlikler kabul edilmemektedir.)

Sporcu ve antrenörlerimizin TUR- ile başlayan WT lisans numaraları belli aralıklarla Federasyonumuz sicil sistemine işlenmektedir.